O mně

S kvantovou fyzikou jsem se blíže seznámila v roce 2009, kdy jsem absolvovala seminář rekonektivního léčení a Reconnection a stala se certifikovaným praktikem Reconnective Healing a The Reconnection. The Reconnection přináší zpět „nové“ axiatonální linie, které nás napojují na mocnější a rozvinutější úroveň, než cokoliv předtím. Tyto linie jsou součástí nadčasové sítě inteligence, pararelního vícerozměrného systému, který poskytuje základní energii k obnoveným funkcím lidského těla. Tuto metodu léčení vyučuje osobně Dr. Erik Pearl

V roce 2015 jsem absolvovala kurzy TKDM ( Technika Kvantového Dotyku Metrixu – kvantová terapie) po jeho ukončení jsem stala certifikovaným praktikem TKDM.

V roce 2017 jsem absolvovala praktický – léčitelský seminář kvantové terapie Quantum Entrainment – Kvantové unášení. Kvantové unášení otevírá srdce i mysl lidí harmonizující silou čistého uvědomění. Kvantové unášení je v této oblasti nejnovější metodou. Pracuje na základě jemného dotyku, který tiše a nenápadně aktivuje autonomní nervový systém, jenž spontálně navodí atmosféru, v níž může dojít k hlubokému léčivému procesu a hojení. Tento seminář vedl autor metody Dr. Frank Kinslow a také jsem se stala certifikovaným praktikem.

V závěru roku 2017 jsem absolvovala seminář metody Access Bars, je to léčivá technika na bázi kvantové terapie. Ošetření metodou Bars je relaxační, tělo i duši povznášející proces, odstraňující bloky, postihující všechny aspekty života. Současně jsem absolvovala seminář Energetický Facelift. Což je velmi skvělá, účinná. Relaxační a léčebná technika. Tato jemná energetická dotyková technika obsahuje více frekvencí a tím pádem se obnovuje přirozený tok energie v těle a napomáhá jeho hojení a restrukturalizaci. Stala jsem certifikovaným Facilitátore metody Access Bars a Energetický Facelift. Dále jsem absolvovala 4denní seminář FOUNDATION , 3denní Body Class, který obsahuje výuku 50 tělesných procesů, v neposlední řadě jsem také absolvovala seminář HAPPY MOUTH – generativní energetická stomatologie.

V roce 2017 jsem také absolvovala seminář NLP Akademie – NLP Practioner a stala se licencovaný NLP Practioner (Licensed Practitioner of Neuro – Linguistic Programming).