Co nabízím

Využívání možností kvantového pole

 

Služby zahrnují

RECONNECTIVE HEALING

RH je metoda, kterou přinesl Dr. Erik Pearl. Je to účinná forma spojení s širokým spektrem frekvencí, která obsahuje energii, informace a světlo na vysoké úrovni a dosahuje velmi zajímavých výsledků. Pomocí naladění na tyto frekvence léčení můžete dosáhnout rozsáhlých změn ve svém životě. Toto spojení harmonizuje celé tělo a propojuje jej s původní rovinou zdraví a rovnováhy. Je to návrat k sobě na nejhlubší úrovni. Spojení s touto frekvencí je velmi intenzivní a mnoho lidí při něm zažívá hluboké, individuální prožitky. Jedná se o bezdotekovou metodu. Zpravidla se provádějí 3-4 sezení.

 

THE RECONNECTION (znovunapojení)

Je realizováno jen jednou za život a to dvoudenní proces. Jde o znovunapojení více než 102 drah a bodů lidského těla přes magnetickou mřížku Země do axionálního systému Vesmíru.

Jedná se o propojení meridiánů (energetických drah) v našem těle s energetickými drahami naší planety a celého prostoru, jehož jsme součástí.

Jakmile naše tělo tyto frekvence cítí, vzpomene si na to, že tuto úroveň harmonie a zdraví zná a začíná se do tohoto stavu přirozené harmonie vracet. Pro každého je tento proces jiný a zcela individuální.

 

ACCESS BARS

Je nástroj, který různými způsoby usnadňuje život na této planetě. Čím více terapií Bars projdeme, tím více začneme vnímat, jak málo síly je potřeba. Pomocí doteku dochází k otevírání přístupu k našemu vědomí a automatickému odstraňování nepotřebných programů, více viz sekce Access Bars.

 

ACCESS Energetický FACELIFT

Access Energetický Facelift může způsobit revoluci vašeho obličeje a dekoltu, dodat jim krásný zářivý efekt. Tento proces zpevní váš obličej a dodá mladou záři celé vaší bytosti, Vymazává roky „zmrzlých emocí“, vyhlazuje vrásky a otáčí hodiny času bez ohledu na to, jaký je váš věk, více sekce Acces energetický facelift.

 

Tělesné procesy ACCESS

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. Jaké by to bylo, kdybyste mohli informace těla přepsat až do buněčné struktury? Změnit nastavení každé buňky, odstranit chronické i akutní bolesti, uvolnit vše, co neodpovídá vaší podstatě a být se svým tělem v souladu, více sekce Tělesné procesy.

 

KOUČOVÁNÍ

Osobní koučink na téma:

  • VZTAHY
  • ZDRAVÍ
  • PENÍZE
  • PRÁCE
  • CELKOVÁ ŽIVOTNÍ ZMĚNA

Koučování provádím kvantovou metodou i pomocí hypnózy

Chcete se dovědět více o využívání kvantového pole?