HAPPY MOUTH

Generative Energetic Dentistry – Generativní energetická stomatologie

Dr.Tom Kolso vyvinul za uplynulých 18 let systém HAPPY MOUTH™ Generative EnergeticDentistry, který se stává mezinárodním fenoménem s praktickými tréninky po celém světě.

Je to prakticky systém bodů na hlavě, které váš praktik lehce masíruje, aby aktivoval nečinné systémy, pomocí kterých dochází k samoobnově těla – včetně zubů, dásní, kostí, lymfatických a slinných systémů TMJ – TEMPORO-MANDIBULÁRNÍHO kloubu a dalších. Dr.Tom Kolso nazývá HAPPY MOUTH™ systémem mládnutí nebo omlazování tzv.„YOUTHENING“ systém.

Systém zahrnuje aktivaci, obnovu a restaurování bodů na hlavě, dotykové tělesné procesy a slovní čištění. Proto, aby se systémy plně aktivovaly, je třeba je stimulovat po dobu nepřerušených 21 dnů. A to je to co certifikovaný terapeut – praktik Happy Mouth nabízí. Uvažovali jste někdy, proč musíme trpět bolestí zubů, záněty, nemocnými dásněmi, umělými zuby, výplněmi, rozpaky nad hanbou ohledně našich zubů a úsměvu – pak vás Happy Mouth™ Generative Energetic Dentistry může zajímat. Mnoho lidí má strach nebo dokonce nechuť jít k zubaři! Mnoho lidí v noci skřípe zuby a mnozí z nás mají napětí v čelistech, což všechno ovlivňuje zdraví našich zubů, dásně – a vlastně stav celého těla. V Happy Mouth™ máme kraniální body, které aktivují systémy k nápravě a posílení zubů a obnovení strukturální integrity. Jiné systémy se zabývají zubními kazy a významem správné rovnováhy kyselin v ústech, aktivaci zubního lůžka pro nové zuby, které mají vyrůst a je toho mnohem více .

Stále potřebujeme pravidelnou péči o zuby – čištění kartáčkem a zubní nití a návštěvu zubního lékaře!

Co je tedy Generative Energetic Dentistry ?

Jedná se o sérii bodů na hlavě, které stimulovány praktikem Happy Mouth™, aktivují spící systémy v těle a dále jsou to slovní čistící procesy. A mnohem více. Jedná se o to, abychom byli schopni považovat zubní dutinu a zuby za něco, co se vyvíjí spíše, než se degeneruje a rozpadá.

Systémy a body zahrnují: Dontal Generative Systém – Dontal generativní systém – pro zdraví celé ústní dutiny, Bone Restorative Systém – systém obnovení kostí – regenerace a posílení kostí, TMJ Restorative Systém – TMJ obnovovací systém – zahrnuje bruxism, skřípání zubů, bolesti sanic, TMJ Generave Systém – TMJ generativní systém – Aktivace zubního lůžka, základu, obnovení růstu zubů, Gingival Restorative a Generative Systém – obnova dásní a zdraví. Lymphatic Restorative Systém – Lymfatický restorativní systém – Salivary Glands Restorative Systém – restorativní systém slinných žláz, Tooth Struktural Integrity – Strukturální Integrita zubů, Youthening Point – bod mládnutí, Hair Regeneration Point – bod regenerace vlasů, Awareness Point – bod vnímání, Insight Point – bod vhledů, Balance Smart Point – Rovnováha a chytré body.

Máte zájem o Access Energetický Facelift?