Access Energetický Facelift

Access nám pomůže poznat sebe sama, jako nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jsme a umožní nám tak vytvořit život za hranicemi toho, čemu jsme uvěřili. Jakožto nekonečná bytost fungujeme jako nekonečné vědomí, vědění, bytí a přijímání. Pro nekonečnou bytost je stále všechno možné. Nekonečná bytost má neomezenou možnost výběru.

  • Žádný chirurgický zákrok
  • Žádné injekce, peelingy nebo drogy
  • Žádné cvičení na obličej
  • Žádné krémy nebo výrobky, které si koupíte
  • Žádné dlouhé konzultace
  • Žádný risk

Snili jste již někdy o tom, nechat si udělat facelift, ale nechtěli jste operaci?

Access Energetický Facelift může způsobit revoluci vašeho obličeje a dekoltu, dodat jim krásný, zářivý efekt. Tento proces zpevní vás obličej a dodá mladou záři celé vaší bytosti. Výsledky jsou kumulativní a příjemně vás překvapí.

Energetický lifting omlazuje a odhaluje světlo zevnitř. Vymazává roky „zmrzlých emocí“, vyhlazuje vrásky a otáčí hodiny času bez ohledu na to, jaký je váš věk.

Vaše tvář vypovídá o celém vašem životě

 

Jedná se o inovativní přístup vyvinutý energetickým léčitelem a průkopníkem Garym Douglasem. Technika, která omladí vaši tvář i dekolt a změní váš názor na stárnutí.

Odstraní roky flustrace, zlosti, obav, pochybností, strachů i potlačených emocí, kdy je energie v jednotlivých místech vašeho těla zablokována, zaznamenána ve vašich tvářích. Tyto vrásky nejsou známky „stárnutí“, ale neproudící energie.

Uvidíte pozoruhodné výsledky, protože po aplikaci Access Energetic Facelift , vrásky začnou mizet a vaše pokožka se vyhladí v mladistvou, zdravou září.

Nazýváme jej facelift, i když se jedná vlastně spíše o tělesný lift, protože je to hluboké léčení a péče o vaše celé tělo a mysl. Pracujeme s energií a omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů, až ke koruně hlavy.

Využíváme silné frekvence, které nejen odemknou a zapínají omezení, ale také omlazují a „vylepšují“ tělo a mysl.

Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji tím, že vytváří podobné účinky v celém těle.

 

Access Energetický Facelift uvolňuje energetické bloky, maximalizuje tok energie v celém těle. Uvolňuje svaly, což umožňuje regeneraci pokožky a vede k vyhlazení vrásek. Často začíná mizet pigmentace i různá zjizvení. Připravte se na jeden z nejvíce relaxačních zážitků vašeho těla.

Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.

Celý léčebný proces trvá 60-90 minut. Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie k uvolnění bloků v energetických polích, uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. Access Energetický Facelift je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.

Máte zájem o Access Energetický Facelift?